November 29, 2021
Portali Shprehja

Di Canio: Problemi i Juventus-it? Një lojtar 1 metër e 90 i gjatë që duket si 1 metër e 20

Gjatë një interviste të dhënë për Corriere dello Sport, Paolo di Canio ka folur për problemet e Juventus-it dhe ka thkesuar bindjen e tij se skuadra është ndërtuar keq:

“Çfarë lojtari është Rabiot? Çfarë specie është? Çfarë është për Juventus-in? Një lojtar 1 metër e 90 që duket 1 metër e 20”, ka thënë ish-sulmuesi.

Tact Watches

“Nuk e shfrytëzon fizikun e tij, nuk është një mesfushor golash, asistesh dhe as nuk depërton. Kjo konfirmon problemet e Juventus. Me gjithë lojtarët e krahut që ka, aktivizon Rabiot në një rol që nuk është i tiji”.

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment