January 16, 2021
Portali Shprehja

Diaz: Kisha shumë oferta, por zgjodha Milan-in për një arsye

Gjatë prezantimit në konferencë për shtyp, ylli i ri i Milan-it, Brahim Diaz, ka shpjeguar arsyet që e kanë shtyrë të pranojë ofertën kuqezi.

“Është e vërtetë, kam patur shumë oferta”, ka thënë futbollisti spanjoll.

“Por Milan-i është një klub historik me persona që po punojnë në mënyrën më të mirë për ta kthyer aty ku meriton”.

“Maldini ka qenë sigurisht një shtysë, është një kënaqësi të luash këtu”.

.

Të Ngjajshme

Platini parashikon rezultatin e saktë të Inter-Juve: Do të vendoset nga Ronaldo

admin

“Statistikat e Hazard janë të frikshme”, në Madrid kanë humbur durimin me belgun

admin

Gara për titull në Serie A, Inzaghi i ka idetë e qarta mbi Milan, Juventus dhe Inter!

admin

Leave a Comment