24.4 C
Skopje
October 20, 2019
Shëndetsi

Dieta reale e cila do t’i bëjë çudi linjës së trupit tuaj: Eksperti nga Harvardi ka metodën për ju!

Dr. David Ludwig, ekspert për nutricizëm dhe obezitet në Fakultetin e Mjekësisë të Universitetit të Harvardit, ka shpikur planin e ushqimit të cilin e ka prezantuar në librin e vet “Always Hyngry” Programi fillon me “frenimin e dëshirës” për artikuj të caktuar, ndërkaq gjatë asaj periudhe duhet të përmbaheni nga të gjitha drithërat, sheqeri i […]

.

Artikuj të ngajshëm

Jessica Simpson humbi 45 kilogramë për gjashtë muaj pas lindjes

shprehja

Hoteli magjik në Maldive që ju mundëson të flini në rrjetën mbi det dhe nën ndriçimin e yjeve

shprehja

Me dietën e dr. Kempnerit për shtypjen e lartë të gjakut, sheqerin dhe shëndet të veshkave – humbni 7 – 10 kg

shprehja