March 1, 2021
Portali Shprehja

Digjet makina e Ylber Selës, drejtorit të Agjencisë për Zbatimin e Gjuhëve

Është djegur makina zyrtare e drejtorit të Agjencisë për Zbatimin e Gjuhëve, Ylber Sela, transmeton Alsat. Sipas raportimit ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:30 deri në ora 04:00 mëngjesin e sotëm në Vizbeg të Shkupit. Ende nuk dihen motivet e djegies së makinës. Policia mëngjesin e sotëm ka kryer inspektim në vendin e ngjarjes.

https://youtu.be/CuaHeCJzAkQ

.

Të Ngjajshme

Kodra e Diellit vazhdon të jetë e mbuluar nga dëbora, më ftohtë në Berovë dhe Mavrovë

admin

SHBA do t`i dhurojë Maqedonisë së Veriut 1.269 pushka M-4

admin

Sot nis regjistrimi i diasporës, diplomatëve, të burgosurve dhe të pastrehëve

admin

Leave a Comment