June 27, 2022
Portali Shprehja

Digjet një lokal në Prishtinë

Një lokal është përfshirë nga zjarri në rrugën “Xhavit Hoxha” në Prishtinë.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga zjarri i është përfshirë një pjesë e lokalit të tij. Njësiti i zjarrfikësve ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka shuar zjarrin”, njofton policia.

Tact Watches

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz, rasti vazhdon të hetohet. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia në bashkëpunim me qytetarët në Prizren, arrin që t’i kap shtatë migrantë ilegal

admin

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, një person gjendet pa shenja jete në rrugë

admin

Keqtrajtoi fëmijën e saj për më shumë se një vit, arrestohet nëna nga Mitrovica

admin

Leave a Comment