May 16, 2021
Portali Shprehja

Dikur mikesha, Jasmina dhe Ola flasin për herë të parë për zënkën e tyre

Jasmina dhe Ola kanë qenë mikesha të ngushta prej vitesh deri kur u zunë përpara dy vitesh. Megjithatë fati i kryqëzoi sërish në emisionin Përputhen. Ato u shprehën se nuk janë më shoqe tani. Megjithatë disa video që qarkulluan sëfundmi në rrjet tregonin se dy vajzat dilnin nga i njëjti pallat, që rriti dyshimet. Kështu […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment