Diona Fona bën krenar familjen me suksesin e radhës

Diona Fona është një artiste e re por shumë e dashur për publikun shqiptar, këngëtarja ka bërë familjen krenar sërish me diplomimin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka arritur përfundimin e studimeve në Fakultetin e Arteve në Londër, ka bërë të ditur babai i saj me anë të një postimi në Instagram.

“Faleminderit diona që na bërë te jemi kaq krenar me ty sot. Pas një rruge të gjatë e me shumë peripeti i’a dole si gjithmonë. Urime diplomimin edhe pse në rrethana të jashtëzakonshme, të duam pa fund suksese”, ka shkruar i ati i Dionës në videon ku shihet duke i dhuruar një buqetë me lule. /Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

Kjo është data kur Tayna dhe Mozzik publikojnë duetin

shprehja

Stresi publikon video duke tymosur: Duhet me qenë të lumtur, sepse jemi mirë me shëndet

shprehja

Meda kthehet në kohë, publikon këtë imazh me Leze Qenën

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë