April 2, 2023
Portali Shprehja

Disa të vdekur pas të shtënave në Hamburg të Gjermanisë

Disa persona raportohet se janë vrarë nga të shtënat në Hamburg të Gjermanisë.

Disa të tjerë thuhet se janë në gjendje të rëndë. Sulmuesit janë larguar dhe policia është në kërkim të tyre. Ende nuk dihet asgjë për motivet e sulmuesve.

Policia tha në një postim në Twitter se një operacion në shkallë të gjerë ishte duke u zhvilluar në zonën e Alsterdorf.

.

Të Ngjajshme

Mediat spanjolle për suksesin e Shqipërisë në minifutboll

Trajneri i Çellsit pranon: Duhet të shesim!

Kilian Mbape, vendos të ardhmen në ditët në vijim

Leave a Comment