January 21, 2021
Portali Shprehja

Disfata e Milan-it, Brahim Diaz pranon gjithçka dhe bën një premtim

Sulmuesi i Milan-it, Brahim Diaz, është intervistuar nga Sky Sport pas humbjes së pësuar në Europa League kundër Lille:

Për ndeshjen: “Nuk kemi luajtur një ndeshje të mirë, kemi dhuruar dy gola, duhet të përmirësohemi dhe të ruajmë përqendrimin për ndeshjet e ardhshme”.

Për momentin: “Duhet të vazhdojmë siç po bënim, mbrëmja e sotme është e vështirë për t’u pranuar, duhet t’i mbajmë këmbët në tokë dhe të vazhdojmë përpara”.

Për pozicionin: “Mund të luaj kudo dhe do të jap maksimum”.

.

Të Ngjajshme

SUPERKUPA: Pirlo nuk feston, Insigne shpërthen në lot (VIDEO+FOTO)

admin

Ronaldo paralajmëron Milanin dhe Interin: Nuk jemi dorëzuar ende! Prisni…

admin

Real turpërohet në Kupën e Mbretit, skuadra e kategorisë së tretë e eliminon me 10 lojtarë

admin

Leave a Comment