July 28, 2021
Portali Shprehja

Dita e dytë e Forumit të Prespës, takohen Kurti, Rama e Ahmeti

Në ditën e dytë të Forumit të Prespës janë takuar sot kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ai i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti.

Ky takim ka ardhur pak momente para se fillimit zyrtar të ditës së dytë të Forumit.

.

Të Ngjajshme

Qeveria do t’i ofron partive të vogla uljen e pragut në 1 për qind për këshilltar komunal

admin

Në “Tabanoc” pritet rreth 40 minuta

admin

Aksion i madh policor në Shkup, disa të arrestuar

admin

Leave a Comment