January 16, 2022
Portali Shprehja

DJ PM i komenton Kidës në foton e fundit, kështu e quan

Këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur si Kida ka festuar dje ditëlindjen e 24’të, shkruan Express.

Pamje nga festa e ditëlindjes ka publikuar vetë ajo në llogarinë e saj në Instagram, ku i ka falenderuar të gjithë për urimet.

Tact Watches

E në këto foto s’ka munguar as komenti i Dj PM, i cili është kthyer në një prej personazheve më të diskutuara kohëve të fundit, pas qëndrimit në shtëpinë e famshme.

PM e ka quajtur Kidën “evlad”, derisa i ka uruar edhe 100 vite të tjera.

“Urime evlad edhe 100 tjera ❤️❤️”, ka qenë urimi i tij.


Të Ngjajshme

“Turp”, media e njohur zvicerane shpërndanë foton e Einxhel dhe Dagz, ja për çka bëhet fjalë

Shqipja përplaset me Antonelën: Ti më qaje në telefon për Mevlanin e Atdheun

Kështu e “llaston” DJ Geek, Dafinën: Burri im më do…

Leave a Comment