January 31, 2023
Portali Shprehja

“Djajtë e Kuq” largojnë 2 futbollist në merkaton e janarit

Kur vetëm pak ditë na ndajnë nga mbyllja e merkatos së janarit, bordi drejtues i Mançester Juanjtedit ka bërë gati planet, veçanërisht për largimin e disa lojtarëve.

Sipas asaj çka raportojnë mediat angleze, “Djajtë e Kuq” synojnë të çojë në huazim 2 lojtarë të rinj, që nuk po arrijnë të gjejnë hapësirën e duhur, në formacion e teknikut holandez, Erik ten Hag.

Fakundo Pellistri dhe Antoni Elanga mund të paketojnë gjërat në ditët e ardhshme, me klubin  që ka përjashtuar një mundësi largimi për Aaron Van-Bisaka, Skot MekTominej dhe veçanërisht ish-kapitenin Harri Meguajer. /abcnews/

.

Të Ngjajshme

Ahmeti: Vetingu të përfshijë edhe personat që shpifin

admin

Lista Serbe: Asociacioni duhet të ketë kompetenca ekzekutive

Pekini: Vala e koronavirusit po ulet, rreziku i transmetimit është i ulët

Leave a Comment