July 27, 2021
Portali Shprehja

Djali i Adriana Matoshit mbanë mbiemrin e saj dhe jo të babait

Aktorja dhe tashmë deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është nënë e lumtur e katër fëmijëve. Aktorja, të katër fëmijët i ka nga martesa me ish bashkëshortin e saj, Albert Sylejmanin, me të cilin është ndarë vitet e fundit, shkruan “Kosovarja”. Siç dihet, fëmijët jetojnë me Adrianën në Prishtinë, ndërkohë që i ati i […]

.

Të Ngjajshme

Këta janë emrat e estradës që nuk i anuluan koncertet në Ditën e Zisë për viktimat e tragjedisë në Kroaci

admin

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Leave a Comment