January 27, 2021
Portali Shprehja

Djali i Gjikos e Elitës kopje e të dy prindërve

Elita e ka publikuar një foto në të cilën zëri duket me shumë stil.

Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër të një djali me emrin Zëri dhe ai sigurisht se ua ka ndryshuar jetën.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Vogëlushi u ngjanë të dyve dhe kjo vihet re edhe në foton e fundit që e ka publikuar Elita, aty ku atë e kanë veshur me shumë stil.

Elita dhe Gjiko pritet që së shpejti të bëhen edhe me një fëmijë, vajzë.


Të Ngjajshme

Vajza e Eli Farës “arratiset” me biznesmenin për pushime në Dubai

admin

Afrona Dika biondina më e bukur që iu kanë parë sytë

admin

Elita me nënën e Gjikos jo vetë re e vjehërr por edhe shoqe

admin

Leave a Comment