March 3, 2021
Portali Shprehja

Djali sulmon fizikisht babain në Mitrovicë

Një person është arrestuar pasi kishte sulmuar fizikisht babain e tij.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më datë 12 janar rreth orës 16:15, në Mitrovicë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ditë më parë e kishte sulmuar fizikisht babain e tij viktimën mashkull kosovar. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raport.

Ndërkaq, siç thuhet në raport me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi në Malishevë

admin

Kombi që mori flakë në autostradë po barte para, kompania thotë se ato nuk janë dëmtuar

admin

Bastisje në Qendrën Korrektuese në Dubravë, gjenden 61 qese të vogla me substancë narkotike

admin

Leave a Comment