January 16, 2022
Portali Shprehja

Djemtë e rinj në ‘Big Brother’, Donaldi bëhet xheloz për Trixën

Mbrëmjen e së martës 5 banorë të rinj iu shtuan “Big Brother VIP”, mes tyre 3 djem: Tani, Eltoni dhe Arbri.

Në spektaklin e kësaj mbrëmje Beatrix rrëfeu se është treguar e distancuar me djemtë. Moderatorja Arbana Osmani pyeti Donaldin nëse kjo ka ndodhur për shkak të xhelozisë së tij, por ai ndryshoi temë.

Tact Watches

Në spektaklin e kësaj mbrëmje Beatrix rrëfeu se është treguar e distancuar me djemtë. Moderatorja Arbana Osmani pyeti Donaldin nëse kjo ka ndodhur për shkak të xhelozisë së tij, por ai ndryshoi temë.

Beatrix: Unë çunat i kam përshëndetur si jeni, a jeni mirë, respekte dhe kam vazhduar me gocat

Eltoni: Dhe unë që e kam njohur nga jashtë nga një produksion tjetër më ka thënë veç çkemi Elton, mirë?

Beatrix: Ditët në vazhdim do ndryshoj

Arbana: Pse Trixa? Është Donaldi xheloz apo si është puna?

Eltoni: Kur i dhashë trëndafil i thashë Donaldit mos u bëj xheloz edhe nuk e di tashi

Beatrix: Çunat i njoh avash avash, me limit

Arbana: Donald, çke Donald?

Donaldi: Hiç po më hahet


Të Ngjajshme

Shqipja përplaset me Antonelën: Ti më qaje në telefon për Mevlanin e Atdheun

Kështu e “llaston” DJ Geek, Dafinën: Burri im më do…

Vesa Luma bën tatuazh simbolin “Hyjnesha në fron” në dorën e saj

Leave a Comment