August 2, 2021
Portali Shprehja

Djemtë nuk pranojnë të dalin me Kim Kardashian për një arsye

Kim Kardashian duket se e ka totalisht të pamundur të gjejë dashurinë pas ndarjes nga Kanye West. Ajo plotësoi letrat për divorc nga reperi në muajin shkurt dhe që prej asaj kohe ka qenë në kërkim të dashurisë, por deri më sot ka rezultuar pa fat. Pavarësisht se është një nga gratë më të famshme […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment