November 28, 2020
Portali Shprehja

Djemtë që sollën në jetë Mario Kart

Dy djem nga Florida, kanë vendosur ta bëjnë lojën e famshme Mario Kart realitet, shkruan “TheSun”.

Ata e testuan për herë të parë në rrugët e qytetit, duke  i përdorur si pista, transmeton lajmi.net.

Shumë persona komentuan rreth videos, disa e quajtën marrëzi, disa idiotësi, por shumica më e madhe ishin pa tekst dhe iu duk shumë qesharake! /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Në këto vende, telefoni ju lajmëron kur keni pranë dikë me Covid-19

admin

“Bisha” më të cilën do të udhëtojë presidenti amerikan, mund të përballojë çfarëdo sulmi

admin

Shteti që po teston pacientët për COVID-19 me robot

admin

Leave a Comment