February 26, 2021
Portali Shprehja

Do të befasoheni së kush ia bën fotot ‘hot’ për instagram Gjyste Vules

Këngëtarja shqiptare e cila jeton në Mal të Zi po vazhdon ta ketë simpatinë e njëjtë të publikut qysh nga fillimi i karrierës.

Flasim për Gjyste Vulen këngëtaren e shumë kërkuar edhe për mbrëmje muzikore e sidomos mbrëmjeve të verës, shkruan “Kosovarja”.

Pavarësisht faktit se është nënë e dy fëmijëve, Gjystja ende vazhdon të duket aq joshëse dhe e zjarrtë sikur një 20 vjeccare.

Kemi parë shpesh imazhe të shumta të këngëtares në instagram, por asnjëherë nuk n aka shkuar mendja se fotograf është djali saj Besi.

E sot këngëtarja e ka zbuluar për herë të parë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Majlinda Zeka vjen me poza të reja, shfaqet në top formë

admin

Georgina tregon çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e CR7

admin

Naser Rafuna, sot e nisi ditën me këtë thënje

admin

Leave a Comment