August 5, 2021
Portali Shprehja

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

Këngëtari i njohur i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka do të bëhet baba për herë të dytë. Këtë lajm e dha vetë artisti disa javë më parë në emisionin “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”, ku tregoi se do të bëhet babai i një djali. “Është një ndjenjë e veçantë. Por gjininë e kemi […]

.

Të Ngjajshme

Këngëtarin kosovar e mbulojnë me para gjatë një dasme

admin

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ish-konkurrenti si rrallë herë flet për jetën e tij private

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit

admin

Leave a Comment