May 16, 2021
Portali Shprehja

Do të habiteni si e quan Xhensila vjehrrën e saj

Ditën e sotme, nëna e Bes Kallakut feston 60-vjetorin dhe në këtë përvjetor nuk kishte si të mungonte një urim nga aktori i humorit dhe nusja, Xhensila Myrtezaj. Besi ka ndarë një foto nga festa e organizuar për të ëmën, ku shihet duke e përqafuar, krahas së cilës ka shkruar dhe disa fjalë të ëmbla. […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment