6.5 C
Skopje
December 7, 2019
BLUE

Do t’i dhurojë 128 shtëpi për 28 nëntor, Naser Rafuna me fjalë të mëdha për Halil Kastratin

Aktori kosovar shkroi fjalë miradie për Halil Kastratin.

Hoxha dhe bamirësi, Halil Kastrati ditë më parë bëri të ditur se më 28 nëntor bashkë me shoqatën “Jetimat e Ballkanit” do t’i dhurojë 128 palë çelësa për familjet në nevojë, shkruan lajmi.net.

Ky lajm padyshim që ka gëzuar të gjithë, ndërsa Halil Kastrati pranoi fjalë pozitive nga të gjithë.

Aktori Naser Rafuna, përmes një postimi në Instagram, thotë të shtohen sa më shumë njerëz si Halili që ia kalojnë me bamirësi.

Aktori Naser Rafuna, përmes një postimi në Instagram, thotë të shtohen sa më shumë njerëz si Halili që ia kalojnë me bamirësi.

Artikuj të ngajshëm

Habit modelja: Sheikët e Dubait më ofrojnë deri 100 mijë euro për një natë (Foto)

shprehja

Epike, ja çfarë i shkruajnë ish-burrit të Adrolës për prezantimin e saj në 'Kënga Magjike'

shprehja

Aktorët e njohur në lidhje dashurie edhe jashtë serialit

shprehja