Doli në takime me 100 meshkuj, por qëndroi e virgjër deri në moshën 41 vjeçare

Edhe pse ka pritur me dekada që të humbiste virgjërinë, tani në moshën 41 vjeçare është shumë e lumtur me martesën e saj dhe tanimë edhe me një fëmijë, raporton “Daily Star”, transmeton lajmi.net.

Amanda McCracken nga Shtete e Bashkuara të Amerikës, pas takimeve me 100 meshkuj, më në fund ajo gjeti mashkullin idealë për të dhe që seksi me të ja vlen.

Unë takova një fizicient, kapiten të ushtrisë, striptizer, filozof, këngëtar profesionist të vendit, negociues për traktat paqeje, kapitenin e jahteve, baron për menaxhimin e mbeturinave, atlet profesional, piktorin e peizazhit bujqësor, zjarrfikës, mjek, spiun në pension të CIA-s, ministër, një pjesë të vogël të avokatë dhe inxhinierë të mjaftueshëm për të filluar një firmë, tha Amanda.

Pas gjithë këtyre takimeve ajo tha që me asnjërin nga këta personat, nuk ishte e gatshme të bënte seks sepse po priste mashkullin ideal. Dhe ja vlejti pritja, tha ajo. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Zyrtarja e huaj: Gratë mund të mbesin shtatzëna nëse notojnë bashkë me burrat

shprehja

Dhitë malore marrin përsipër qytetin në Uells gjatë izolimit nga koronavirusi

shprehja

Një asteroidi gjigant mund ta godasë tokën

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë