October 6, 2022
Portali Shprehja

Don Xhoni kapet mat me Era Istrefin

Reperi Don Xhoni dhe këngëtarja Era Istrefi janë parë bashkë në një video

Në një video që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, dyshja e këngëtarëve kosovarë, të cilët janë të njohur për hitet e tyre janë xhiruar në një mbrëmje dhe ku shihen pas një veture duke u përqafuar.

Don Xhoni deri para disa kohe ishte në lidhje me një modele ruse, por tani ai është single.

Në anën tjetër, Era Istrefi ka qenë hermetike sa i përket jetës personale këto vite.

Kujtojmë që dyshja nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.


Të Ngjajshme

Në këtë link mund të aplikoni për subvencion nga Qeveria për ngrohje

Që nga një shtatori deri tani vetëm nëntë vetura i kanë ndryshuar targat në RKS

Si ta aplikoni në mënyrën e duhur korrektorin e syve

Leave a Comment