September 29, 2022
Portali Shprehja

Don Xhoni shpenzoi mbi një mijë euro për një nga paraqitjet e fundit

Rap-artisti i njohur nga Drenica, Don Xhoni, krahas punës komentohet në masë të madhe edhe për paraqitjet që bënë para publikut.

Ai shpesh merr vëmendje me veshjet, stilin e veçantë e po ashtu edhe për markat e shtrenjta.

I njëjti së fundmi është parë i veshur me Kenzo e po ashtu edhe me një palë shapka Louis Vuitton.

Kjo ka bërë që të flitet më shumë, duke qenë se për një triko ka shpenzuar 295 euro, një palë tuta të shkurtra i kanë kushtuar 250 euro si dhe shapkat e firmës së njohur 470 euro.

Në total kjo dukje e krijuesit të hitit “Katile” kushtoi mbi një mijë euro.

.

Të Ngjajshme

Putin është i gatshëm t’i sakrifikojë 500 mijë rusë nëse duhet për pushtimin e Ukrainës

BE transferon mbi 5 milionë euro në buxhetin e Kosovës

Theret me thikë një i mitur në Shkup

Leave a Comment