January 16, 2021
Portali Shprehja

Donald Trump i kërkon gazetarit të heq maskën gjatë një konference në Shtëpinë e Bardhë

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë Jeff Mason i Reuters që sapo kishte filluar të fliste kur Trump e ndërpreu atë dhe i tha: ‘Ju do të duhet ta hiqni atë, ju lutem. Mund ta heqësh?’.

Por Mason ofroi të flasë më fort dhe në atë moment Trump ndërhyri: ‘Epo, nëse nuk e heq, je shumë i mbytur, kështu që nëse do ta hiqje, do të ishte shumë më lehtë’.

Përkundër kësaj, gazetari nuk pranoi të hiqte maskën e tij dhe me mirësjellje ngriti zërin përsëri, duke pyetur: ‘A është më mirë?’

Trump hapi sytë dhe u përgjigj: ‘Është më mirë, po’.

Të Ngjajshme

Piloti e lë të dashurën t’i japë aeroplanit, trishtohen pasagjerët

admin

Shkencëtarët paralajmërojnë se Tokën e pret një e ardhme e keqe

admin

Në këtë qytet gjerman qiraja është vetëm 1 euro

admin

Leave a Comment