November 27, 2020
Portali Shprehja

DONNARUMMA FANTASTIK! Çfarë pritje te goditja e Depay (VIDEO)

Itali-Holandë vazhdon ende 0-0, por superpritja e Gigio Donnarumma ndaj yllit të Lyon Depay vlen sa një gol! Depay ka depërtuar në zonën e rreptësisë dhe pasi ka shmangur mbrojtësin ka goditur i sigurtë.

Por, fluturimi dhe grushtimi i portierit aq sa për ta ccuar në goditje këndi ka mjaftuar që të shmanget goli dhe të dëshpërojë Depay…

 

.

Të Ngjajshme

Video: Tottenham argëtohet ndaj Ludogoretsit, Napoli e nis me fitore në stadiumin “Maradona”

admin

Europa League: Roma kalon me lehtësi Cluj-in dhe kualifikohet në 1/16-at

admin

Maradona, zbulohet letra e çuditshme: Pas vdekjes time dua të më…

admin

Leave a Comment