May 26, 2022
Portali Shprehja

Dortmundi ofron 45 milionë për Scamacca, lojtari dëshiron të presë Interin në verë

“Scamacca dhe Frattesi do të qëndrojnë në janar? Të shohim, kemi disa oferta”. Kështu tha CEO i Sassuolo, Giovanni Carnevali. “Gazzetta dello Sport” flet për një interes të madh nga Gjermania për dy talentet në fjalë. Në fakt, Borussia Dortmund ka lëvizur për të dy në orët e fundit.

Për mesfushorin, “jo”-ja e Sassuolo ishte e thatë dhe emergjente, për sulmuesin nuk mund të flasim për këtë. Dhe ja ku është propozimi verdhezi: 45 milionë euro për kartonin, me mundësi huazimi deri në qershor.

Tact Watches

Një propozim tërheqës për Sassuolo, e cila megjithatë, sipas gazetës nuk gjen favore te lojtari. Scamacca nuk do të çmendej nga ideja për t’u larguar sërish jashtë vendit dhe në mendjen e tij do të ishte vetëm Interi, padyshim që nga vera. Në fakt, zikaltrit nuk mund të përballojnë investime të mëtejshme në janar, ndërsa në qershor pista mund të ndizet papritur.

.

Të Ngjajshme

Buzëqesh Pioli, i rikthehet medalja që ia vodhën dhe fiton çmimin e madh të Serie A

admin

Zhgënjim i madh, në Roterdam policia ndërhyn me kuaj dhe hedhës uji! Tifozeria konfrontohet (PAMJET)

admin

Mourinho në lot pas medaljes, pastaj mesazhi misterioz drejtuar klubit!

admin

Leave a Comment