June 23, 2021
Portali Shprehja

Drazhar Mihajloviç ishte budalla, Kosovën e ka njohur shumica e Evropës – Iliria News Agency

Presidenti kroat: Drazhar Mihajloviç ishte budalla, Kosovën e ka njohur shumica e Evropës – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Policia aksion në Kukës e Has, arrestohen 6 persona, sekuestrohet drogë dhe fara kanabisi – Iliria News Agency

admin

Shqipëria me rritjen më të lartë të vdekjeve në Europë – Iliria News Agency

admin

Albin Kurti pritet sot nga presidenti francez Emmanuel Macron në Pallatin Elisee, ja temat e takimit – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment