February 25, 2021
Portali Shprehja

Drenas, arrestohen dy të dyshuar për disa vjedhje

Policia e Kosovës në fshatin Terstenik të Drenasit të premtën ka arrestuar dy persona të dyshuar për vjedhje.

Sipas Policisë, të arrestuarit dyshohet se kanë kryer disa vepra penale “Vjedhje të rënda” në disa fshatra të Drenasit.

Në konsultim me prokurorin kujdestar i njëjti ka rekomanduar që të dyshuarit të ndalohen në qendrën e mbajtjes për 24 orë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Grabitje e armatosur në një market në Pejë

admin

E mitura largohet nga shtëpia në Suharekë, ikën me një person tjetër

admin

Bastisjet në Batllavë dhe Fushë Kosovë, gjenden armë dhe municione

admin

Leave a Comment