August 11, 2022
Portali Shprehja

Drita kërkon rezultat pozitiv ndaj Antverp-it belg

Skuadra e Dritës sonte do të zhvillojë ndeshjen e kthimit në kuadër të kualifikueseve për Ligën e  Konferencës.

‘Intelektualët’ luajnë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, kundër skuadrës belge Antverp, për të përcaktuar skuadrën që shkon tutje në garat evropiane.

Drita regjistroi një paraqitje të mirë në përballjen e parë me skuadrën e Antverpenit, duke luajtur baras pa gola.

Tani, përmes ndeshjes para tifozëve të saj, Drita synon të bëjë befasinë dhe të shkoj në raundin e radhës. Ndeshja mes Dritës dhe Antverpenit, do të nis në orën 20:00.

.

Të Ngjajshme

Gjobiten 187 shoferë në Shkup, 69 për vozitje të shpejtë

Në Tabanoc dhe Bogorodicë për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta

Karantinë dhe izolim, KSI me rekomandime për rastet me linë e majmunit në Maqedoni

admin

Leave a Comment