May 28, 2022
Portali Shprehja

Dritan Abazoviq sulmohet me shishe qelqi (VIDEO)

Qytetarët që besojnë se në Mal të Zi ka një qeveri kukull dhe siç kanë bërë të ditur ata sot “ngrenë flamurin e lirisë” në Belvedere, po bllokojnë rrugët.

Tact Watches

Kryeministri malazez, Dritan Abazoviq është pritur me provokime të vogla nga individë të cilët kanë bërtitur, por nga një grup qytetarësh, me shumë gjasa nga Nikshiqi, drejt kryeministrit ka fluturuar një shishe qelqi, e cila fatmirësisht ka rënë para tij.

Siç mësohet, atyre iu bashkua edhe politikani serb Nenad Çanak./Bota Sot

 

Të Ngjajshme

Ambasada e SHBA-së: Mbështesim “Ballkanin e Hapur”, i suksesshëm vetëm nëse përfshin të gjitha vendet

admin

Deputeti rus kërkon që Putini t’i japë fund luftës në Ukrainë

admin

Serbia vendi që humb më së shumti banorë në gjithë botën

admin

Leave a Comment