December 6, 2020
Portali Shprehja

Dua Lipa i ka veç dy fjalë për kunatën e saj

Supermodelja e njohur, Gigi Hadid, është një ndër emrat më të suksesshëm në fushën e modës.

Ajo menjëherë pas lindjes është rikthyer në formë të mirë dhe tani filloi të aktivizohet edhe në profesionin e saj.

Modelja ka ndarë me ndjekësit fotografi nga seti për “Alexander Wang” dhe dukej në top-formë si çdo herë.

25-vjeçarja në këtë fotosesion u shfaq me kostume të ndryshme, kurse pranoi vetëm komente pozitive nga ndjekësit.

Në mesin e shumë komenteve nuk mungoi edhe ai i kunatës, Dua Lipa, e cila e përgëzon modelen për dukjen.

“Wow, bukuri!”, shkruan Dua pranë njërës prej fotove të Gigit, e cila ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë.


Të Ngjajshme

Big Mama prekët teksa tregon fillimin e karrierës së saj

admin

Afrona u lë pa fjalë me këtë ndryshim që ka bërë

admin

Tuna i hoqi djalit mbiemrin e Patrisit në Intagram, reagon Robert Berisha

admin

Leave a Comment