November 26, 2020
Portali Shprehja

Dua Lipa pozon nga garderoba

Artistja e famshme, Dua Lipa ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Derisa po shijon suksesin e projekteve muzikore, Dua duket më në formë se kurrë më parë.

Ajo ka publikuar një fotografi të realizuar para pasqyrës, ku dhe duket për bukuri. Një gjë dukshëm vërehet në këtë fotografi, se ajo ka rënë edhe më shumë në peshë, madje kjo u ka rënë në sy shumë fansave të saj.

Kujtojmë faktin se ajo shquhet për potencën e saj vokale, dhe jo rastësisht është një yll i vërtetë .


Të Ngjajshme

Rihana befason me pamjen pa grim

admin

Tayna shfaqet atraktive duke vallëzuar

admin

Xhensila tregon të pasmet bombastike nga palestra

admin

Leave a Comment