May 11, 2021
Portali Shprehja

Dua Lipa publikon një moment romantik me të dashurin

Këngëtarja shumicën e kohës e kalon me partnerin e saj. Dhe, Dua Lipa nuk heziton të ndajë edhe postime bashkë me të. Sapo ka ndarë një video në storien e saj në Instagram derisa shihet duke i dhuruar një puthje në faqe. Ndryshe, Dua dhe Anwar ka kohë që janë në lidhje dashurie dhe pothuajse […]

.

Të Ngjajshme

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

admin

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Leave a Comment