January 28, 2022
Portali Shprehja

Dua Lipa shijion jetën si beqare, merr poza atraktive në ishuj pas ndarjes nga Anwar Hadid

Dua Lipa dukej sensacionale me një fustan argjendi vezullues, teksa vazhdonte pushimet e saj të Vitit të Ri në ishujt St. Barts.

Këngëtarja, 26 vjeçe, e cila thuhet se është ndarë nga i dashuri Anwar Hadid së fundmi, dukej në humor të mirë e veshur me fustanin e prerë, i cili ngacmonte dekoltenë dhe i nxirrte në pah barkun e saj të hollë.

Tact Watches

Udhëtimi i Duas vjen pasi ajo dhe i dashuri Anwar thuhet se vendosën të bëjnë një pushim pas lidhjes së tyre për më shumë se dy vjet.

Ajo dhe Anwar, 22 vjeç, po ‘i kuptojnë gjërat tani’ dhe ‘po kalojnë kohë të ndarë’, tha një burim i brendshëm për Revistën People.

Në fillim të kësaj jave, tabloidi britanik The Sun raportoi se ata u ndanë dhe ishin në ‘krizë’ sepse udhëtimet po i mbanin shumë të ndarë dhe ishte ‘e vështirë’ për ta që ta mbanin lidhjen me oraret e tyre të ngjeshur.

Ata nuk ishin fotografuar së bashku për gjashtë muaj, sipas gazetës, pasi Dua incizoi këngë të reja në Londër dhe Los Angeles ndërsa Anwar ishte në New York.

 


Të Ngjajshme

Nuk përfundoi, Ana dhe Arjoni së shpejti në gjykatë

Festën nuk e ndal as i ftohti për të nxjerrë gjoksin jashtë

Dikush tjetër ka hyrë në mes, ndahet çifti i aktorëve të njohur

Leave a Comment