April 16, 2021
Portali Shprehja

Duke mbajtur gjoksin me duar Bebe Rexha provokon ndjekësit

Bebe Rexha ka treguar asetet e saj të nxehta derisa ka pasur të veshur një xhaketë të tejdukshme, por ajo që bvie në sy është video e saj e vallëzimit

Ajo vazhdimisht ka treguar asetet e saj në rrjetet sociale.

Bebe Rexha ishte përsëri sot në Instagram derisa ka postuar një video duke vallëzuar seksi me këngën e Cardi B, “Up”.

Këngëtarja (31) duket seksi përderisa tregon asetet e saj në xhaketën e saj të kuqe dhe jelekët e zi.


Të Ngjajshme

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

admin

Leave a Comment