May 21, 2022
Portali Shprehja

Dy persona të lënduar në aksident komunikacioni në Carralevë

Në një aksident komunikacionin, që ka ndodhur sot në fshatin Carralevë, në rrugën Shtime-Prizren, dy persona kanë pësuar lëndime trupore.

Ngjarjen e ka konfirmuar për Telegrafin, Kanun Veseli – zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt.

Tact Watches

“Sot rreth orës 13:13 Policia Rajonale e Ferizajt ka pranuar një informacion se në rrugën magjistrale Shtime – Prizren, në fshatin Carralevë ka ndodhur një aksident komunikacioni. Të përfshira në aksident janë tri automjete me targa vendore. Veç dëmeve materiale, të shkaktuara në tri automjetet, lëndime trupore kanë pësuar dy persona”, ka thënë Veseli.

Ai ka thënë se njësia e Komunikacionit Rrugor e Ferizajt ka dalë në vend të ngjarjes dhe po heton rastin. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Dhunë psikike ndaj bashkëshortes, i dyshuari dërgohet në mbajtje

admin

Katër persona të lënduar në një aksident në fshatin Qerim të Gjakovës ,tre prej tyre prokurorë

admin

Prishtinases ia marrin 20 mijë euro nga kartela përmes blerjeve online

admin

Leave a Comment