October 1, 2023
Portali Shprehja

Dy personave në Prishtinë u grabiten para, të dyshuarit ishin të armatosur

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy meshkuj në Prishtinë kanë raportuar se gjersa ishin në vendin e tyre të punës, tre të dyshuar deri më tani të panjohur të armatosur me armë të gjata u kanë grabitur një sasi parash.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në ora 02:28.

“Dy viktimat meshkuj kosovarë, kanë raportuar se gjersa ata ishin në vendin e tyre të punës, tre të dyshuar deri më tani të panjohur, dy prej tyre të armatosur me armë të gjata kanë grabitur një sasi parash dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes”, thuhet në njoftim.

Lidhur me rastin janë duke u kryer hetime intensive. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Po bënin gara sportive në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, dënohen me nga 150 euro katër shoferë

admin

Policia ndalon pesë persona në Leposaviq, kishin hyrë ilegalisht nga Serbia

admin

Sulmohen dy policë në Prishtinë, njërit i thyhet dora

admin

Leave a Comment