November 29, 2021
Portali Shprehja

Dy raste të dhunës në Obiliq, arrestohen të dyshuarit ndërsa viktimat me fëmijët dërgohen në strehimore

Policia e Kosovës ka njoftuar për dy raste të dhunës në familje në Obiliq.

Në raportin e Policisë thuhet se dy viktimat femra kosovare kanë raportuar se pas një mosmarrëveshje,   dy të dyshuarit meshkuj kosovarë (bashkëshortët e tyre) kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj tyre.

Tact Watches

Dy të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje, ndërsa dy viktimat me katër fëmijët tyre janë dërguar në strehimore. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Në dy aksidente të ndara në Prishtinë, këmbësorët goditen nga veturat

admin

FSK largon 70 copa të minave në një pyll në Gjakovë

admin

Të shtëna me armë në një aheng familjarë në Prishtinë

admin

Leave a Comment