August 16, 2022
Portali Shprehja

Dy shtetas të huaj u ofruan mito zyrtarëve policor në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhënies së mitos që ka ndodhur në magjistralen Prishtine-Ferizaj.

“Raportohet se dy të dyshuar një mashkull dhe një femër shtetas të huaj u kanë ofruar zyrtarëve policor para si mito”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Mosmarrëveshje në aheng familjar, një femër në Prizren lëndohet me thikë

admin

Shpërndan video dhe foto me përmbajtje pornografike të fëmijëve, arrestohet 34 vjeçari

admin

Djemtë rrahin babanë, burrat gratë, e një femër e mashkull rrihen mes vete – rastet e dhunës në familje në 24 orë

admin

Leave a Comment