July 3, 2022
Portali Shprehja

Dy të arrestuar në Obiliq, dyshohet se vodhën 200 litra derivate

Policia e Kosovës ka arrestuar dy person me dyshimin se kanë vjedhur 200 litra derivate.

Rasti ka ndodhur më 22 qershor në Obiliq.

Tact Watches

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar, nën dyshimin se nga rezervarët e një kamioni me targa vendore kanë vjedhur rreth 200 litra derivate”, thuhet në raport.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment