December 5, 2022
Portali Shprehja

Dy të arrestuar në Tiranë, për përdhunimin e një të miture dhe dhunë ndaj bashkëshortes

Një 55-vjeçar në Tiranë është arrestuar me dyshimin se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur.

Është arrestuar shtetasi A.T, banues në Tiranë.

Po ashtu, në kryeqytet është arrestuar shtetasi S. I., 32 vjeç, banues në Kamzë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes, shkruan Oranews

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

.

Të Ngjajshme

Turqia mirëpret ekstradimin e militantit kurd nga Suedia

Mbyllen 15 minutat e para të shtesave, mbetet 1-1 rezultati mes Japonisë dhe Kroacisë

Si t’i heqim njollat ​​e yndyrshme nga rrobat

Leave a Comment