Dy të vrarë në një kazino, afër kufirit të Kosovës

Sot në mëngjes ka ndodhur një ngjarje e rëndë në kazinon “Vegas” 12 km larg Bllacës ku mbetën të vrarë dy persona, afër kufirit Kosovës – Maqedoni Veriore.

Katër persona të armatosur me kallashnikov kanë hyrë ta grabisin kazinon.

Ata kanë vrarë njërin prej sigurimit të kazinos dhe një tjetër i cili për momentin po luante në një aparat.

Të ngjajshme

Qëllon me pistoletë manovër kushëririn për pronën, arrestohet

shprehja

Arrestohen dy policë në veri të Mitrovicës

shprehja

Pengmarrja dhe vrasja në Kamzë, të arrestuarit dalin në gjyq, ja fotot e para të tyre

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë