January 28, 2022
Portali Shprehja

E ardhmja e Eriksen, gjigantët e Europës mund të realizojnë ëndrrën e danezit

Bayern Munich duket se ka vënë në shënjestër Christian Eriksen.

Bavarezët janë interesuar për danezin kur ky i fundit kishte akoma vështirësi tek Inter-i.

Tact Watches

Eriksen ka qenë shumë afër gjermanëve, por goli në derbin e Kupës së Italisë kundër Milan-it ka ndryshuar gjithçka.

Pas problemeve kardiake në Europian, tashmë të hedhura pas krahëve, danezi që po stërvitet me Chiasso-n është kthyer në vëmendjen e Bayern Munich.

Eriksen ka dëshirë të luajë në Katar 2022 dhe Bayern mund të jetë një rast shumë i mirë.

Nagelsmann mund të ketë një alternativë cilësore për Leon Goretzka dhe Joshua Kimmich, të cilët kanë pak konkurrencë deri tani.

.

Të Ngjajshme

United e bleu si super talent duke paguar 22 mln euro, tani e huazon në Skoci!

admin

E KRYER | Interi merr edhe një sulmues, paguan 800 mijë euro rrogën e tij!

admin

ANGLIA E ÇMENDUR PAS BROJA | Southampton tenton ta mbajë, Newcastle ofron shumë para por Chelsea…

admin

Leave a Comment