September 24, 2020
Portali Shprehja

E bëri dasmën në kohë të koronavirusit, nusja u kërkon të ftuarve të shtrihen si të vdekur

Këto janë fjalët e një nuse e cila ka organizuar dasmën e saj në Kanada dhe i ka kërkuar mysafirëve të hiqeshin si të vdekur gjatë setit të tyre fotografi.

Imazhet të cilat u postuan në forumin Reddit’s Wedding Shaming, tregojnë nusen dhe dhëndrin kanadez të veshur me maska ​​Plague, ndërsa mysafirët e tyre shtrihen si të vdekur në tokë.

Nusja i ndau fotot e setit në një grup në “Facebook” dhe shkruan: “Për të gjitha nuset Covid, mos e lini në hije argëtimin tuaj!”

Këto foto nuk u pritën mirë nga komentuesit të cilët shkruan se kjo ishte gjëja më e neveritshme që kishin parë, pa shije dhe thjesht një gjest i sëmurë.

Të Ngjajshme

Një hënë e re e vogël është zbuluar për tokën

admin

Më thuaj ke zgjedh të të them cili je! Zgjidh një unazë dhe zbulo personalitetin

admin

Burri bën paragllajd në 1.700 m lartësi me shtrat të dhomës së gjumit

admin

Leave a Comment