December 5, 2020
Portali Shprehja

E BUJSHME: Koeman do sulmuesin e Liverpoolit, merkato e nxehtë!

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka kthyer sulmuesin e Liverpoolit, Mohamed Salah, në prioritetin e tij kryesor të merkatos. Egjiptiani realizoi 3 gola në fitoren e mbrëmshme kundër Leeds me rezultatin 4-2.

Sunday Express bën me dije se numri një i stolit nuk i doli kënaqur me paraqitjen e ekipit të tij në ndeshjen e djeshme miqësore dhe do një sulmues të mirëfilltë. Suarez me shumë mundësi do të largohet nga Camp Nou.

Salah është rehat në Angli, pasi e njeh mirë kampionatin dhe është lider në skuadrën e trajnerit Klopp. Ai mund të tundohet vetëm nga ideja e kalimit në La Liga dhe te Barcelona, por vështirë se mund të ndodhë diçka e tillë. “Redsat” nuk duan të privohen nga lojtari i tyre.

.

Të Ngjajshme

Felix dhe fotot nudo, lojtari tregon se si e ka ndihmuar suksesi me femrat

admin

Stërvitja e Real Madrid, çfarë golash nga Isco dhe Vinicus!

admin

Milan, Maldini nën akuzë: Ka treguar mungesë respekti

admin

Leave a Comment