October 21, 2021
Portali Shprehja

E BUJSHME NË PARIS! “Ja motivi pse nuk po luan Donnarumma! Pochettino do të donte por…”

Duke hyrë në tematiken e “rastit Donnarumma”, Corriere della Sera e edicionit te sotem nxjerr në pah sesi trajneri Pochettino po përpiqet të respektojë ekuilibrin e dhomës së zhveshjes: zëvendësimi i Messit kundër Lyon, reagimi i Leos dhe të gjitha polemikat që pasuan i dhanë atij vetëdije të mëtejshme…

Te PSG, amerikano -jugorët janë shumë afër njeri tjetrit.

Di Maria, Paredes, Marquinhos, Neymar dhe shoku i tij Messi duan 34-vjeçarin Navas titullar, edhe pse nuk kanë asgjë kundër të tjerëve, aq më pak kundër Donnarumma.

.

Të Ngjajshme

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Capello lartëson Juventusin, tregon aftësinë kryesore të Allegrit

admin

Leave a Comment