November 30, 2020
Portali Shprehja

E bujshme nga Brazili, Marcelo është gati të zbarkojë në Serinë A

Sipas Brasil Esporte Interativo, Marcelo është gati të largohet nga Real-i dhe të dëgjojë oferta të tjera.

Juventus dhe Inter duket se janë skuadrat e interesuara për yllin e Los Blancos dhe në orët e kaluara mediat spanjolle kanë folur për një kontakt mes Paratici-t dhe përfaqësuesit e lojtarit.

Pengesa më e madhe është rroga e brazilianit.

.

Të Ngjajshme

Ankohet portieri Ederson: Ceni? Guardiola nuk më beson kurrë!

admin

Javi Martinez hedh pikëpyetje mbi të ardhmen e tij te Bayern!

admin

Juventusi hedh sytë në Spanjë, përgatit ofertën për mbrojtësin e Atleticos

admin

Leave a Comment