June 27, 2022
Portali Shprehja

E BUJSHME NGA SPANJA | Bayern mendon SUPERGODITJEN po u shit Lewandowski

Zbulim i bujshem nga AS, i cili bën emrin e Cristiano Ronaldos si pasardhës i Lewandowskit (mbi të cilin Barcelona është fort presion dhe madje ka ofruar sipas lajmeve te fundit 35 mln euro) për sulmin e Bayern Munichut.

Portugezi, lexojmë, dëshiron të largohet nga Manchester United në këtë afat kalimtar veror dhe do të ishte emri i madh i zgjedhur nga bavarezët për të kompensuar lamtumirën e mundshme të polakut.

Tact Watches

Bayern Munich e di mjaft mire se per te arritur te Ronaldo duhet qe ai te ule rrogen ne te pakten 12 mln euro neto dhe per kete arsye ka negociata dhe sondazhe me Jorge Mendes.

Ronaldo deshiron te luaje Champions League dhe nese Arsenal do te kishte shkuar, mund te mendonte transferimin te Gunners. Edhe pse dikur Bayern ka thene se Ronaldo eshte plakur, duket se gjerat kane ndryshuar.

.

Të Ngjajshme

Norvegji | Portieri realizon eurogol me roveshatë! (Pamjet)

admin

ZYRTARE | Arsenali bën super transferimin. Detajet dhe motivi pse Arteta këmbënguli

admin

Takim sekret në Portugali nga Jorge Mendes për transferimin e Ronaldo-s! The Athletic zbulon prapaskenat

admin

Leave a Comment